طرفدارای پررو و لوهان کم رو..


در سوم فوریه Luhan عضو محبوب گــروه EXO در حالی که داشت از فرودگاه Beijing (پکن) چین رو به مقصد کــــــره رو ترک میکرد با هجوم طـــــــــــرفدارا مواجه شد البته این عکس العمل طـــــــــــرفدارا با توجه به محبوبیت زیاد اون و طـــــــــــرفدارای بین المللیش چیز عجیبی نبود. اگرچه اخرین بار وقتی موبایل Luhan روی زمین افتاد طـــــــــــرفدارا موبایلش رو از روی زمین برداشتند وبهش پس دادند و اینجوری مهربونی و علاقشون رو ثابت کردند اما بازم اونا Luhan رو محاصره کردند و دورش جمع شدند و گوشیاشون رو به صورت Luhan فشار میداند و از اون میخواستند تا سرشو بلند کنه چون اون سرش رو با حالتی محجوب پایین انداخته بود وخیلی خجالتی لبخند می زد.
به محض دیدن ویدیویی که یکی از طـــــــــــرفدارا از این حالتLuhan در فرودگاه گرفته بود خیلیا این عقیده رو داشتند که طـــــــــــرفدرا بیش از حد پررو وگستاخ بودند مخصوصا به خاطـــــــــــر درخواست هایی که اونا رو به Luhan تحمیل میکردند وهمچنین این که به شخصیت Luhan و زندگی شخصی اون احترام نذاشتند و از طـــــــــــرفذارا خواستند که یه مقدار به زندگی شخصی هنرمندا احترام بزارند.
نظـر شما در مورد این اتفاق و رفتار طـــــــــــرفدارا چیه؟

[ امتیاز :

] [ نتیجه : 3 ]

[ شنبه 13 شهريور 1395 ] [ 22:42 ] [ کیم مین کی ] [ بازدید : 212 ] [ ]
به خونه خوش اومدی سرباز دوست داشتنی

İmage

İmageİmage

در دنیا تنها کسی هستی که به من نور میبخشی
تنها یکی در میلیون ها
در میان تمام ستاره های عالم
تنها جایی که میتوانم آرام بگیرم
شادی ها و غم هایم... لبخندها و اشک هایم، همه فقطـــ برای توست


♫♥به خونه خوش اومدی سرباز دوست داشتنی♥♫

İmageİmageİmage

[ امتیاز :

] [ نتیجه : 3 ]

[ شنبه 13 شهريور 1395 ] [ 22:41 ] [ کیم مین کی ] [ بازدید : 195 ] [ ]
آخرین مطالب

ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود آهنگ جدید دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب میهن ام پی تری پرینتر سه بعدی
بستن تبلیغات [X]