یه وب جدید

دوستان بازم یه وب جدید من


لطفا چینگو هایی که به وبم میاید

به اون یکی وبمم سر بزنید و لینکش


بکنید ، ممنون میشم


Eshgmandegar8.avablog.ir

[ امتیاز :

] [ نتیجه : 3 ]

[ جمعه 19 آذر 1395 ] [ 21:34 ] [ کیم مین کی ] [ بازدید : 136 ] [ ]
پارلمان کره جنوبی به استیضاح رییس جمهور رای داد

پارلمان کره جنوبی به استیضاح رئیس‌جمهور رأی داد


پارلمان کره جنوبی با استیضاح رئیس جمهوری این کشور موافقت و تصمیم برای ادامه حضور وی در راس قدرت را به دیوان عالی واگذار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بی بی سی، پارلمان کره جنوبی لایحه استیضاح «پارک گئون های» رئیس جمهوری این کشور را برای پاسخ گویی به اتهام فساد سیاسی، تصویب کرد.

لایحه پیشنهادی احزاب اپوزیسیون پارلمان کره جنوبی با ۲۳۴ رای موافق در برابر ۵۶ رای مخالف به تصویب رسید که نشان دهنده هم رأی بودن برخی از اعضای «سائنوری» حزب متبوع پارک با طرح استیضاح وی است.

به این ترتیب، تا زمان مشخص شدن نتیجه نهایی، «هوانگ کیو آن» نخست وزیر کره جنوبی، عهده دار وظایف پارک خواهد بود.

گفتنی است که پارک از سوی هزاران نفر از شهروندان کره جنوبی که در یک ماه گذشته خیابان های شهرهای بزرگ از جمله سئول را به عرصه اعتراض خود بدل کرده بودند، به خیانت از بابت باز گذاشتن دست یکی از دوستانش در اداره امور کشور، متهم است.

اگرچه «چوی سون سیل» دوست دوران کودکی پارک بازداشت و تفهیم اتهام شده و خود رئیس جمهور نیز به دفعات از مردم عذرخواهی کرده است، پارلمان کره جنوبی در نهایت به استیضاح پارک و سپردن سرنوشت وی به دیوان عالی رای داد.

پارک پیشتر گفته بود که نتیجه استیضاح را می پذیرد اما علیرغم میل اپوزیسیون که خواهان استعفای فوری وی هست، ترجیح می دهد منتظر ارائه طرحی از سوی حزب حاکم سائنوری باشد که برکناری وی را تا ماه آوریل سال میلادی آینده (۲۰۱۷) به تاخیر می اندازد.

[ امتیاز :

] [ نتیجه : 3 ]

[ جمعه 19 آذر 1395 ] [ 21:26 ] [ کیم مین کی ] [ بازدید : 134 ] [ ]
تولد بائه سو بین

سلام چینگو گلیاااااا


امروز هم یه تولد داریم❤❤❤❤❤

تولد اوپای گلمون

بائه سو بین

تولد چهل سالگیشو تبرییییکککک مییییگگگمممم

سنگ ایل چوکاهه اوپا😉😉😉💝💝💝😘😘😘


اینم کیک :


اینم بائه سو بین 💞[ امتیاز :

] [ نتیجه : 4 ]

[ جمعه 19 آذر 1395 ] [ 15:20 ] [ کیم مین کی ] [ بازدید : 487 ] [ ]
مکان های دیدنی کره جنوبی - تالار شهر

تالار شهر سئول یکی از دیدنیهای سئول کره جنوبی، که در قلب تائب یئونگنو، جونگ گو واقع شده. این تالار در کنار ایستگاه خط 1 مترو سئول قرار گرفته. تالار شهر مسئول امور اداری شهر سئول است و یکی از بهترین دیدنیهای کره جنوبی و جاذبه های گردشگری سئول به شمار میرود.


[ امتیاز :

] [ نتیجه : 3 ]

[ جمعه 19 آذر 1395 ] [ 11:44 ] [ کیم مین کی ] [ بازدید : 125 ] [ ]
آخرین مطالب

ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود آهنگ جدید دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب میهن ام پی تری پرینتر سه بعدی
بستن تبلیغات [X]